Kullanım Şartları

ihtiyaçlarınız ve işletmenizin boyutu ne olursa olsun,sunucu hizmetinizi biz üstleniyoruz!

  • # Mükemmel Destek Ekibi
  • # % 99.99 Kesintisiz Çalışma Garantisi
  • # Tamamen güvenli kurumsal sınıf sunucular
#
#

Kullanım Şartları

Bu sözleşme, Vds Kiralama'nın sunmuş olduğu Sunucu Hizmetlerinin satış ve kullanım şartlarını düzenlemek için hazırlanmıştır. Müşteri ve Vds Kiralama, aşağıda belirtilen şartlar üzerinde tam bir anlaşmaya varmışlardır.

Müşteri'nin Vds Kiralama'nin web sitesinden, telefonla yada mail ile yapacağı başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir.


1. Taraflar.

Vds Kiralama Sunucu Hizmetleri. sözleşmede "Vds Kiralama" olarak geçecektir.- Müşteri Zafer Mah. Oğuzhan Sk.No: 14 GURSU / BURSA

2. Sözleşmenin Konusu ve Amacı.

İşbu Sözleşmenin konusu; MÜŞTERİ’nin HİZMET SAĞLAYICI’dan satın almış olduğu Sunucu hizmetinin satış ve kullanımına ilişkin usul ve esasların belirlenmesidir.

3. Genel Hükümler.

(a) MÜŞTERİ’nin başvuru esnasında bildirdiği servislerin kurulumunu, HİZMET SAĞLAYICI kendi sistemi üzerinde gerçekleştirir. İlgili servis/hizmetlerin ücretlerinin peşin tahsilatını takiben, MÜŞTERİ’nin servisleri kullanıma açılır ve MÜŞTERİ bilgilendirilir. Hizmetin devreye alınması ile ilgili tarafların sorumlulukları işbu Sözleşmede belirtilmiştir.

(b) MÜŞTERİ, HİZMET SAĞLAYICI’dan Sunucu hizmeti kapsamında yeni alacağı yurtdışı alan adı için ödeme tahsil edildikten hemen sonra alan adının tescil edileceğini, yeni alacağı yurtiçi (Nic.TR) alan adı için Nic.TR’nin istediği gerekli resmi belgeleri HİZMET SAĞLAYICI’ya eksiksiz olarak ulaştırdıktan sonra HİZMET SAĞLAYICI’nın tescil başvurusunda bulunacağını ve madde 4’de açıklanan sorumluluklarını yerine getirmemesi durumunda HİZMET SAĞLAYICI’dan hiçbir zarar tazmini talebinde bulunamayacağını peşinen kabul eder. NIC.TR’den alınacak yeni alan adlarında, NIC.TR kaynaklı gecikme nedeni ile hizmetin devreye girişinde yaşanacabilecek gecikmelerden HİZMET SAĞLAYICI sorumlu tutulamaz.

(c) MÜŞTERİ, HİZMET SAĞLAYICI’dan Sunucu hizmeti kapsamında almış olduğu alan adı’nın yenileme dönemi gelmeden önce madde 4’de belirtilen sorumluluklarını yerine getirmemesi durumunda, HİZMET SAĞLAYICI’nın alan adı yenileme ücretini ilgili kuruma ödemeyeceğini, dolayısı ile alan adının tescilinden kaynaklı hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceğini, HİZMET SAĞLAYICI’dan hiçbir hak iddia edemeyeceğini peşinen kabul ve beyan eder..


(d) HİZMET SAĞLAYICI, sunucu hizmeti sağladığı sunucular üzerinde log dosyalarını yasada öngörülen süre ile bulundurur.

(e) Sunucu paketi ile birlikte verilen trafik hakkının aşılması durumunda, HİZMET SAĞLAYICI, MÜŞTERİ’ye trafik aşım bedeli yansıtacaktır. Ek trafik faturaları, trafik aşımını takip eden dönemde faturalandırılacaktır.

(f) HİZMET SAĞLAYICI, bu Sözleşme kapsamında MÜŞTERİ’ye sunulan hizmetlerin sürekliliğinin sağlanması için gerekli özveriyi sarf edecektir. Bunun ile beraber HİZMET SAĞLAYICI, sunduğu servislerin MÜŞTERİ’lerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacağını, kesintisizliğini, hatasızlığını ve güvenilirlik seviyesini garanti etmez. MÜŞTERİ’nin bu sözleşme kapsamında sağlanan herhangi bir servisin kullanımından ve/veya kullanılamamasından dolayı oluşabilecek direkt ve/veya dolaylı zararlarında HİZMET SAĞLAYICI’nın sorumluluğu, en fazla sağlanan servislerin toplam bedeli kadar olabilir. MÜŞTERİ bunlarla sınırlı olmaksızın aşağıda belirtilen durumlarda servislere erişilemeyebileceğini veya çalıştırılamayacağını ve böyle bir durumda HİZMET SAĞLAYICI’yı sorumlu tutmayacağını kabul etmektedir;

(1) Mücbir sebepler (deprem, yangın, sel gibi doğal afetler ile sair beşeri afetler.

(2) Donanım arızaları

(3) Periyodik Bakım prosedürleri veya HİZMET SAĞLAYICI’nın zaman zaman üstlendiği onarımlar

 (4) Telekomünikasyon veya dijital transmisyon hatlarında meydana gelebilecek kesinti veya arızalar, kötü niyetli ağ saldırıları, ağ yoğunluğu veya diğer arızalar ile sınırlı olmaksızın HİZMET SAĞLAYICI’nın kontrolü dışındaki veya HİZMET SAĞLAYICI tarafından öngörülemeyen nedenler.

(g) SSL Sertifikaları Belirli Ürün veya Hizmetler tarafından sınırlandırılmışlar dışında, HİZMET SAĞLAYICI servisleri ile birlikte kullanmak için HİZMET SAĞLAYICI’dan satın alınan herhangi bir SSL Sertifikası, sağlayıcı tarafında kendi özel kullanımı için tasarlanmıştır ve MÜŞTERİ’nin HİZMET SAĞLAYICI sunucularında barındırılan web sitesi üzerinde SSL Sertifikası kullanması durumunda, HİZMET SAĞLAYICI ilişkili özel anahtarı (private key) oluşturarak güvenli ortamda saklamaktadır.

(h) İşbu Sözleşme kapsamında alınan hizmetlerin süresinin bitiş tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün süre ile askıya alınır. Bu süre içerisinde ödeme yapılmayan hizmetler kapatılır ve silinir. SSL Sertifika hizmetlerinde hizmet bitiş tarihine kadar gerekli ödemenin yapılmamış olması durumunda, herhangi bir duraklatma olmaksızın hizmet derhal kapatılır. MÜŞTERİ bunu bildiğini ve kabul ettiğini beyan eder.


4. Sorumluluklar.

MÜŞTERİ, HİZMET SAĞLAYICI’nın ticari itibarına, saygınlığına ve diğer müşterilerine zarar verecek davranışlarda bulunamaz. Bu gibi durumlarda HİZMET SAĞLAYICI’nın servisleri durdurma ve işbu Sözleşme’yi feshetme hakkı saklıdır.

MÜŞTERİ, işbu Sözleşme’yi imzalamakla, elektronik posta haberleşmesinde, web yayınlarında ve satın aldığı her türlü hizmet ve serviste yürürlükteki T.C. mevzuatına ve genel ahlak ve adaba aykırı davranmamayı, kendisine veya müşterilerine ait web sayfalarının, ftp ve diğer Internet servislerinin içeriğinden tamamen kendisinin sorumlu olduğunu kabul ve taahhüt eder.

MÜŞTERİ, HİZMET SAĞLAYICI’nın hizmetlerini kullanması sırasında doğacak her tür 3. Kişi ve kurumların hak talebinden sorumlu olup, bu nedenle HİZMET SAĞLAYICI’nın uğrayacağı zarar ve ziyanın tazminle mükellef olduğunu beyan, kabul ve taahhüt eder.


Paylaşılan web sunucularında kabul edilmeyen materyallere örnekler şunlardır:.

• Topsite’ler.
• IRC script’leri, bot’ları.
• Proxy script’leri/anonimleştiriciler.
• Korsan yazılım/warez.
• Resim Barındırma Script’leri (Photobucket ya da Tinypic benzeri)
• AutoSurf/PTC/PTS/PPC siteleri.
• IP Tarayıcılar.
• Bruteforce Programları/Scriptleri/Uygulamaları.
• Mail Bomber’lar/Spam Script’leri.
• Banner-Ad hizmetleri (ticari banner ad döngüsü)
• Döküm dosyası/Mirror script’ler (rapidshare benzeri)
• Ticari Ses Yayını (bir ya da iki yayından fazla olanlar)
• Escrow hesabı/Banka Tahvilleri.
• Yatırım siteler (FOREX, E-Altın Borsası, Second Life/Linden Borsası, Ponzi, MLM/SaadetZinciri).
• Verilen Sınırsız hizmetlerin 3. kişilere ücretsiz veya ücret karşılığında dağıtılması/kullandırılması.
• Gerekli izin(ler)in varlığı önceden kanıtlanmaksızın satışı izne bağlı materyallerin satışı.
• Piyasayı belirleyen bankların programları.
• Çekiliş/kumar siteleri.
• MUD’ler/RPG’ler/PBBG’ler.
• Hacker’lığa odaklı siteler/arşivler/programlar.
• Yasadışı faaliyetleri tanıtan siteler.
• Warez/korsan/yasadışı içerik dağıtan ya da onlara link veren forumlar veya internet siteleri.
• Dolandırıcılık Siteler (aa419.org’da ve escrow-fraud.com’da sayılanlar da dahildir).
• Mailer Pro.
• Canlı Spor Olaylarının (UFC, NASCAR, FIFA, NFL, MLB, NBA, WWE, WWF vs.) her tür yayını.
• Telif hakları ödenmemiş içeriklerin yayınlanması.

#

Uzaktan Erişim

RDP,SSH teknolojileriyle uzaktan bağlantı sağlayarak sunucunuzu yönetebilirsiniz.

#

Sertifikalı altyapı

Veri merkezlerimiz, dünyanın en güvenli ve en modernleri arasındadır. ISO 27001 sertifikasına sahiptirler ve size en yüksek çalışma süresini sağlama taahhüdümüzle desteklenirler.

#

Üçretsiz Kurulum

Tüm paketlerimiz (özel sunucular hariç), otomatik sistemlerimiz tarafından sipariş verildikten birkaç dakika sonra kurulur!

#

Üçretsiz Destek

VDS Sunucu kaynaklı yaşadığınız sorunlar için biz hep yanınızdayız. İhtiyacınız olan destek modelini seçerek karşılaşabileceğiniz tüm sorunların çözümünü bize bırakabilirsiniz.!

Karar vermek için yardıma mı ihtiyacınız var?

Uzman kodrumuzdan destek alabilirsiniz!